KONST / Litografier / Färglitografier 12868185
nr 1286 8185
Alf Olsson
(f. 1925), Sverige
Färglitografier, 4 st, Årstiderna. Signerad, daterad -77. Numrerade. Ca 35x42 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:28:54
4/11 16:07:26
Alf Olsson
Läs mer om Alf Olsson